У наш час Інтернет-технологій багато аспектів нашого життя переноситься в мережу, прискорюючи тим самим темпи розвитку інформаційного суспільства і долаючи географічні бар'єри. 

Дистанційне начання (e-larning) сьогодні набуває великої популярності внаслідок спрощення доступу до навально-методичних матеріалів, економії часу, прозорості навчального процесу.

Дистанційне навчання – це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціалізованому середовищі, яке функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно- комунікаційних технологій.

 

Skip course categories
Skip новини сайту

Новини сайту

Picture of Ірина Дзюба
НАКККіМ
by Ірина Дзюба - Wednesday, 24 June 2020, 10:06 AM
 

НАКККіМ

https://nakkkim.edu.ua/

 

 
Picture of Ірина Дзюба
Повідомлення
by Ірина Дзюба - Wednesday, 24 June 2020, 10:06 AM
 

Шановні слухачі Академії, усі хто навчався дистанційно і використовував наші дистанційні курси для підвищення кваліфікації! Вітаємо вас із завершенням цього навчального року та дякуємо, що були з нами. Навчальний рік був не простий, і карантин змусив нас використовувати дистанційне навчання у ...

Read the rest of this topic
(10 words)
 
Picture of Ірина Дзюба
Нова
by Ірина Дзюба - Wednesday, 24 June 2020, 10:04 AM